Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: HANKA

(Ivana, 12. 6. 2013 18:03)

Miláček i tak že?kolikrát jsou povahově lepší velcí-malý může být jako mrně málo krmen a pak je nevrlý,uštěkaný,nervozní pes co chytne každej bacil.My co měli tak prvorozený byl jednou tak velký,zdravý jak řípa a pořád dobře naladěn:-)

kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 9:23)

Dobrý den. Měla bych na Vás otázečku týkající se kupní smlouvy. Budeme si kupovat jorkšírka a paní nám řekla, že bude mít kupní smlouvu a že ji samozřejmě sepíšeme. Je to možné nebo by už kupní smlouva měla být sepsána? Děkuju za Váš čas i odpověď. S pozdravem L.

Re: kupní smlouva u jorků

(Zdenka, 22. 4. 2013 18:46)

Dobrý den.
Vašemu dotazu nerozumím. Kupní smlouva se sepisuje při prodeji.Spolu se štěnětem so odnesete i smlouvu.

Zdravím Zdenka

Re: Re: kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 21:49)

Paní nám řekla, že kupní smlovu společně sepíšeme až si budeme štěňátko vyzvedávat. A mě by zajímalo jestli to je normální postup nebo by už měla být smlouva sepsaná a připravená.

Re: Re: Re: kupní smlouva u jorků

(Zdenka, 23. 4. 2013 7:11)

Dobrý den.
Kupní smlouvu si odnášíte společně se štěnětem a je úplně jedno, jestli ji má chovatelka předpřipravenou, nebo jestli jí sepíšete, až si pro štěně přijdete.Určitě neexistuje nic, co by nutilo prodávajícího mít připravenou smlouvu před prodejem.

Zdravím Zdenka

Re: kupní smlouva u jorků

(Ivana, 12. 6. 2013 17:54)

Mám pejska s PP a smlouvu nemám vůbec,je to uplně jedno,ale rozhodně není nikde psáno,že by měla být předpřipravená-Vy asi máte na mysli,že je nějaká jedna mlouva,ale to ne,každý chovatel si ji píše sám a některý ani nepíše.Kolikrát ji chce on ,aby se chránil spíše proti novému majiteli(dobře živit,veterina apod),aby jste neměla dojem,že je to jednostranné.Ivana

první ostříhání

(ivana, 12. 6. 2013 17:47)

prosím nevíte z jakého důvodu se štěně má stříhat až v 6-ti měs.?psala mi paní že ostříhala 3měsíčního,tak nevím co tím pokazila-děkuji Iv.

Čůrání a granule

(Lenka, 10. 5. 2013 8:15)

Dobrý den, paní Zdenko.
Chtěla bych Vám poděkovat za rady, které jste mi dala. Psala jsem Vám před časem o mé fence a ptala jsem se i na čůrání. Je to přesně tak, jak jste říkala. Každý pes je jiný a i když jsem se mohla přetrhnout, tak se i přes to počůrávala doma. Za 3 týdny jí bude rok a mám pocit, že teprve teď k tomu dospívá. V noci už vydrží 8 hodin, přes víken plenku nepotřebujeme, ale přes týden, kdy jsme v práci a kluci ve škole a domů se dostaneme až v půl čtvrté, tak jde na plenku. Také jsem Vám chtěla napsat, jaké mám zkušenosti s granulemi Orijen.Vyhodila jsem už asi před třemi měsíci zbytek Royalek a krmím těmito - zatím mám Puppy, ale teď jsem si koupila ty 6 druhů ryb. Chutnají jí, spravila se jí srt a přestalo jí vytékat z očí. Teď má "ospalky" jen ráno anebo když třeba "pracuje" na zahradě a dělá tunely. Dokonce ztloustla a váží 1,70kg.Dávala jsem na vyzkoušení známým, co také mají jorkšíry a také jim moc chutnali, takže si tyto granule také kupují. Na veterině mi Kačenku pochválili, možná prý ještě tak 5 dkg přibere, ale štěňátka nedoporučují, protože je drobeček. Oproti ostatním je malinká,ale je moje a já ji miluji jaká je. Jinak mi na veterině říkali, že toto krmivo také doporučují i když se u nás nedá koupit, musíme jezdit do Ústí.Přeji Vám hodně zdaru a všem štěňátkům jen ty nejlepší páníčky.A ještě jednou děkuji!

Granule doplnění

(Jana , 27. 4. 2013 13:56)

Přemýšlela jsem, že bych koupila jorkymu tyto granule http://krmivo-psy.heureka.cz/orijen-dog-puppy-13-5-kg/recenze/ jenže obsahují 40 procent proteinů což si myslím, že je pro 2 měsíční štěňátko moc. Aby mi po tomto krmivu nevyrostl nabušenej jorkšír.

kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 9:22)

Dobrý den. Měla bych na Vás otázečku týkající se kupní smlouvy. Budeme si kupovat jorkšírka a paní nám řekla, že bude mít kupní smlouvu a že ji samozřejmě sepíšeme. Je to možné nebo by už kupní smlouva měla být sepsána? Děkuju za Váš čas i odpověď. S pozdravem L.

granule

(Lenka, 22. 2. 2013 9:20)

Paní Zdenko, tady jsou stránky k těm granulím.
www.krmivo-platinum.cz ( na těch se dá objednat vzorek zdarma)
www.weber-mlyn.cz ( to je na krmivo orijen) nebo pak se dají objednat i i na www.orijen.cz
Myslím, že v Praze ale bude nějaká prodejna, kde by se dalo koupit, u nás ve městě se bohužel sehnat nedá.
Na shledanou. Lenka

Re: granule

(Zdenka, 22. 2. 2013 18:21)

Děkuji za informaci, pokud nebudu spokojená s těmi, co jsem nakoupila, vyzkouším ty vaše.

jorkšír - hárání

(Lenka, 22. 2. 2013 8:58)

Ještě jednou dobrý den, paní Zdenko.
Na to hárání jsem se ptala právě z důvodu její malé váhy, jestli se může stát, že hárat vůbec nebude anebo tak málo, že to nepoznám. A taky proto, že takový trpaslík mít štěňátka nemůže, takže opravdu uvažuji o kastraci. Proberu to na veterině. Moc Vám děkuji za odpověď. Pošlu Vám odkaz na stránky na ty granule. Objednala jsem si zatím malé balení a se sousedy to kolektivně vyzkoušíme - myslím tím, jestli to hafani budou jíst a pak Vám řeknu.Děkuji, že jste mi věnovala čas. Na shledanou. Lenka

Jorkšír

(Lenka, 21. 2. 2013 13:00)

Dobrý den, paní Zdenko.
Srdečně po delší době opět zdravím.Máte na stránkách novinky - s radostí jsem si vše přečetla.Četla jsem, že plánujete štěňátka, přeji Vám, ať je vše v pohodě a ve zdraví. Jinak moje fenečka se v 10ti měsících došplhala na váhu 1,62 kg, myslím, že jestli přibere ještě aspoň 10 dkg tak to bude zázrak.Ale je krásná, zdravá, hodná a měkkoučká. Mám trošku obavy z hárání. Co když to nepoznám? Je to možné, že bych to mohla přehlédnout? Prý to u malých plemen není tak zřejmé. Vždycky jsme sice měli psa, ale kluka .Mohla bych se ještě zeptat jakými krmíte granulemi? Ptám se proto, protože máte hodně zkušeností, chodíte na výstavy a pejsky máte v perfektní kondici. Já v minulosti i teď mám Royal canin, ale uvažuji o přechodu na Orijen nebo Platinum.Zdá se mi, že mají dobré složení . Děkuji za odpověď, mějte se krásně. Lenka

Re: Jorkšír

(Zdenka, 21. 2. 2013 18:17)

Dobrý den paní Lenko.
Granule Orijen a platinum neznám. Krmila jsem Royalkama. Ale bohužel se do republiky nedováží francouzká receptura, ale pouze polská, se kterou měli někteřé chovatelé problémy.Proto jsem od Royalek odstoupila a koupila německý Happy Dog. Kvalita je myslím dobrá. Srst se nijak nezměnila, holky nemají žádné problémy, hovínka jsou malá, tmavě hnědá a lesklá. Jen jim moc nejedou. Teď jsem koupila náhradu za Royalky - holandské granule Grand Vital mini. Zatím jsem je ještě nevyzkoušela.

Váha vaší fenky není tedy nijak bombová a už toho moc neudělá. Hárání je běžně poznat. Fence oteče přezka, stále si jí čistí a samozřejmě krvácí. Může se stát, že fenka má tkzv. skryté hárání a to pak nekrvácí, ale je plodná. To pak může být problém. Ale vzhledem k velmi malé váze vaší fenky je možné, že hárat ani nebude. Na takto malých fenách se nedoporučuje chovat a potom je lepší jí nechat vykastrovat, čímž výrazně snížíte riziko nádoru mléčné žlázy a myslím, že nejlepší období pro tento zákrok je před prvním háráním.

Zdravím Zdenka

nový vrh ?

(Monika, 6. 2. 2013 15:29)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budete mít dlší štěňata ?
Děkuji

Re: nový vrh ?

(Zdenka, 6. 2. 2013 17:27)

Dobrý den.
Fanynka se bude krýt příští týden.Pokud zabřezne, štěňata se narodí v polovině dubna. Bubu bude mít štěňata v zimě.

Zdravím Zdenka

jak spravne krmit fenku1,4kg

(Veronika, 29. 1. 2013 23:38)

Dobry den, chtela bych vedet jak casto a kolik granuli mam davat, dekuji

Re: jak spravne krmit fenku1,4kg

(Zdenka, 30. 1. 2013 9:57)

Jedná se o štěně?

cena

(Tereza, 15. 1. 2013 15:19)

Dobrý den chtěla bych se jen zeptat od kolika se pohybuje cena za vaše štěňata?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

následující »