Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Štěňátka

(Marika Horáková, 23. 9. 2009 8:47)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte ještě nějaké volné štěňátko jokšíra (pejska). A kolik je cena?
Odpověď mi prosím napište na e-mail: horakovamarika@seznam.cz.
Dekuji Horáková

Ivaně

(Zdenka, 21. 9. 2009 20:45)

Dobrý den. Přípravek na posílení chrupavky vám doporučí veterinář, ale bez lepení to asi nepůjde. Jen to bude rychlejší. Opravdu musíte podlepit, sundat, nechat odpočinout, nežli zase spadne a zase podlepit. Prostě ouška mají stát a jork s plácačkama vypadá příšerně.Chce to jen trpělivost.A najít si svůj způsob podlepení. Ouška srolovat a omotat náplastí, nebo jednou páskou přetáhnout ouška ze zadu a pak stejne ze předu.to se musí hlídat vzdálenost uší od sebe.Také lze náplast nalepit zevnitř ouška v několika vrstvách a zastřihnout okolo oušek.Jakoby je vyztužit.Popřípadě takto vyztužená ouška na správnou vzdálenost spojit slabou páskou lepenky.

Ouško

(Ivana, 21. 9. 2009 19:09)

Dobrý den. Máme podobný problém jako paní Petra. Ouška lepíme už po několikaté a drží pouze jedno. Četla jsem že se dá podpořit zpevnění chrupavky pomocí želatiny. Jen nevíme jestli to pejskovi neublíží a jakým způsobem mu to máme dát? Můžete nám pomoci...Chceme aby pěkně stála obě ouška a nechceme je už moc lepit. Ten náš nezbeda se dost rozčiluje když mu náplast sundaváme, občas i kousne. Moc děkuji

Alergie

(Zdenka, 20. 9. 2009 18:06)

Dobrý den. Jorkšír nemá podsadu, takže nelíná.K alergikům se doporučuje, ale asi záleží na doporučení lékaře. Má neteř je alergik a jorka mají.Určitě budou alergici, kteří mohou chovat jen naháče.Spíše bych se poradila s lékařem. Zdravím Zdenka

alergie

(Pokorná, 20. 9. 2009 17:12)

Jsme všichni alergici, může být i alergie na jorkšíre? Všude se píše že je vhodný k alergikům . Děkuji

Petře

(Zdenka, 16. 9. 2009 20:43)

Dobrý den. Náplast jsem koupila v lékárně.Není papírová. Je bílá, průhledná, plastová. Pěkně drží.Měla jsem už více typů, ale vždy druhé slovo bylo film.Prodávají různé šíře. Když drží jedno ouško, to druhé se také postaví. Hlavně podlepujte a vezdávejte to. Zdravím Zdenka

Nezbedná ouška

(Petra, 16. 9. 2009 18:26)

Dobrý den, máme 4 měsíčního yorka Beníka. přečetla jsem si Vaší radu ohledně stříhání a lepení oušek. Vše děláme tak jak jste se zmínila, používáme papírovou pásku, kterou si náš Drahoušek hravě sundá už druhý den. Výsledek je takový, že nám stojí pouze jedno ouško. Skusíme ještě změnit lepící pásku, můžete mi proto prozradit kde seženu URGO FILM. Předem moc děkuji. S pozdravem Petra

Jackie

(Zdenka, 11. 9. 2009 17:05)

Dobrý den. Stříhat tak nejdříve od 6 měsíců, ale rozhodně né před zimou. Je to prcek, ještě by vám nastydl. Ostříhala bych rozhodně až na jaře.Kdyby jste nezvládla starat se o srst tak, aby nebyla zacuchaná, až povyroste, kdyžtak jí zakraťe. Ale neholit strojkem na plešku.Pepču stříhám strojkem MOSER 1230 a jsem s ním spokojená. Jiný typ strojku neznám.
Zdravím Zdenka

stříhání

(Jackie, 11. 9. 2009 9:57)

Dobrý den, děkuji moc za radu vůči ouškám už nám krásně stojí. chtěla jsem se zeptat každý mluví jinak stříhání jorku myslím tím tělíčko. od kdy se dají stříhat jen abych věděla. předběžně jsem koukala na strojky Moser 1400 a Moser 1172 víte o nich něco ? Nebo prosím můžete mi poradit kdy začínat se stříháním je nám 3 měsíce.
děkuji

Ivaně

(Zdenka, 9. 9. 2009 21:14)

Dobrý den. Asi vám moc nepomůžu. 100% recept nemám. Mně to Fanda dělala také. Venku skoro nic a hnala se vyčůrat domů.Chce to čas.Jak to udělá venku, tak velmi chvalte, odměňte.Nic jiného vám ani nezbývá. Pokud jde doma na plenku, tak se ani zlobit nemůžete a ve dvou měsících by to byl úspěch. Prostě se snažte, aby pochopil, že musí venku.
Vždyď je to ještě malé miminko.
Zdravím Zdenka

Venčení na vodítku

(Ivana, 9. 9. 2009 19:52)

Dobrý den.Máte velmi krasné stránky a věřím že jste odbornice přes jorky. Ráda bych kdyby jste mi poradila. Mám 3 měsíční štěně jorka, od 2 měsíců ho učím chodit ven na zahradu. Vždy jsem ho pouštěla. Teď když ho učím na vodítku jen málo kdy udělá potřebu venku. Vždy se vyprázdní až doma na plenku kterou máme pro případ že by potřeboval náhle čůrat. Nemáte nějakou radu ohledně tohoto problému? Byla bych velmi ráda kdyby mi někdo pomohl to vyřešit. Ne vždy budu moci venčit pejska bez vodítka a ráda bych aby věděl že i na vodítku se potřeba dá udělat.

Jackie

(Zdenka, 3. 9. 2009 12:05)

Dobrý den. Veterinář vám může doporučit přípravek na podporu růstu chrupavky, ale to jen nepomůže. Je potřeba vyholit ouška do 1/3 až 1/2, aby se odlehčila.Dále je dobré ouška masírovat a samozřejmě podlepovat, náplast nechat tak dva dny, nechat odpočinout a znova podlepit.Používám náplast URGO FILM.
Zdravím Zdenka

ouška

(Jackie, 3. 9. 2009 11:44)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat je mi 13 týdnů a ještě mi pořádně nestojí ouška. nevíte o nějakých vitamínech které by pomohly? Nebo pomůže jen náplast ?

Darině

(Zdenka, 1. 9. 2009 20:25)

Ne Acanu neznam.Doufám, že štěňata budou pěkná, zatím vypadají jako černé myšky.

krmení

(Darina, 1. 9. 2009 18:45)

Děkuji za odpověď ještě uvažuji nad Acanou, nová receptura, líbí se mi, že má přidáno spoustu bylinek mám objednaný vzorek, tak to vyzkouším. Máte s ní zkušenosti? Mmch máte nádherná štěňátka :-)

Darině

(Zdenka, 1. 9. 2009 18:08)

Dobrý den paní Darino. V poslední době krmím Trainer Natural mini. Holkám to chutná a je to kvalitní. před tím jsem krmila ANF,Royal Canin a Canidae.Všechny tyto granule považuji za velmi kvalitní, spíše jde o psa, jaké má chutě.Holkám po nějaké době přestanou chutnat a chtějí něco jiného.Ale Canidae myslím nedělá granule pro štěňata.Pro Plan už není co býval a Eukanuba je dobrá.Dobré je navštívit nějakou větší výstavu a tam prodejci granulí nabízí vzorky zdarma. A doma vyzkoušet, co mu bude chutnat. Hlavně vybírejte granulky určené štěněti od 2 měsíců.Z počátku míchejte granulky od chovatele s těmi vašimi a potom zkušte jen vaše nové. Někteří pejsci jsou na změny hákliví a potom mají sračičku a zvrací.Fandě jsem jednou přinesla na zkoušku vzorek v asi 5dkg sáčku a nechala jsem jí to najednou všechno sníst a její žaludek stávkoval a všechno vyhodil. Spíše to chce pozvolna.
Zdravím Zdenka

krmení

(Darina, 1. 9. 2009 15:56)

Dobrý den paní Zdenko, chtěla jsem se zeptat na váš názor na krmení granulemi, jakým druhem krmíte a které jsou podle vašeho názoru nejkvalitnější. Prošla jsem spoustu internetových diskuzí, náš veterinář doporučuje Eukanubu, ve Zverimexu Pro plan. Mám 2měsíční štěně, chtěla bych mu dopřát opravdu dobré krmení. Děkuji za váš názor Darina

Pro ,,maminku,,

(Romana Krejčová, 20. 8. 2009 15:31)

Gratulujeme Fanynce k miminkům. Je to holka šikulka a vše krásně zvládla. Pozdrav jí posílá a miminkům hodně zdravíčka a hlavně hodné páníčky přeje Romča + miminko Cheilla + děda Ygor :o)))

Darině

(Zdenka, 20. 8. 2009 8:58)

Tak to moc děkuji za gratulaci.Doufám, že budou zdravá a povedou se jako prckové z 1. vrhu.
Zdravím Zdenka

p.Zdence

(Katarina, 19. 8. 2009 10:21)

Také se přidávám ke gratulaci.Přeji aby štěnátka rostla do krásy a Vy i maminka jste z nich měly jen radost.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

následující »