Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Granule

(Ivana, 12. 6. 2013 18:06)

Co mám vyzkoušeno dobrý je pro štěně Chicoppe mini puppy a Fitmin puppy.Pro dospělé buď pokračovat třeba Chicoppe adult mini nebo fitmin mini

Re: Granule

(Zdenka, 29. 4. 2013 18:43)

Dobrý den.

Z vašeho štěňátka může vyrůst ledacos jen né jork, pokud máte štěně bez PP.Granule volte v superpremivé kvalitě, určené věku štěněte a pokud možno pro malé rasy, aby byly přiměřeně velké. Potom vaše štěně dostane vše co potřebuje ke zdárnému růstu a nezáleží na tom, jestli jsou granule určené spec.jorkům, nebo ne.

Zdravím Zdenka

Re: Re: Granule

(Jana, 30. 4. 2013 13:39)

Moc Vám děkuju za radu. Můžu krmit granulemi které jsou pro malá i střední plemena v jednom? Jen pro malá plemena granulky značky kterou bysem chtěla nemají.

Re: Re: Re: Granule

(ivana, 12. 6. 2013 18:07)

Určitě-a ještě je nesmysl,aby výběrem krmivo vyrostlo z jorkšíra bůhvíco :-)))

HANKA

(Zdence, 22. 2. 2010 10:24)

Děkuji vám za odpověd,na vaše miláčky jsem se koukala.Můj pejsek má také silnou kostru,je to ještě taková chlupatá černá koule.Granulky kupuji Proplan,budu mu dávat menší dávky ale píší tam třeba 4 krát děnně což se mi zdá moc.Je pravda,že dosti žebrá od každého kdo usedne ke stolu.Budu doufat že jeho růst půjde pomaleji,pochází z 5 štěnátek,při narození byl největší a taky asi největší zůstane,Pra rodiče byli též menšího vzrůstu.Měla jsem strach jestli ten jeho růst neovlivnuji krmením,ale jak píšete že je to genetické,tak snad se zastaví.Ale jstejně je to můj miláček.Děkuji.

Re: HANKA

(Ivana, 12. 6. 2013 18:03)

Miláček i tak že?kolikrát jsou povahově lepší velcí-malý může být jako mrně málo krmen a pak je nevrlý,uštěkaný,nervozní pes co chytne každej bacil.My co měli tak prvorozený byl jednou tak velký,zdravý jak řípa a pořád dobře naladěn:-)

kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 9:23)

Dobrý den. Měla bych na Vás otázečku týkající se kupní smlouvy. Budeme si kupovat jorkšírka a paní nám řekla, že bude mít kupní smlouvu a že ji samozřejmě sepíšeme. Je to možné nebo by už kupní smlouva měla být sepsána? Děkuju za Váš čas i odpověď. S pozdravem L.

Re: kupní smlouva u jorků

(Zdenka, 22. 4. 2013 18:46)

Dobrý den.
Vašemu dotazu nerozumím. Kupní smlouva se sepisuje při prodeji.Spolu se štěnětem so odnesete i smlouvu.

Zdravím Zdenka

Re: Re: kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 21:49)

Paní nám řekla, že kupní smlovu společně sepíšeme až si budeme štěňátko vyzvedávat. A mě by zajímalo jestli to je normální postup nebo by už měla být smlouva sepsaná a připravená.

Re: Re: Re: kupní smlouva u jorků

(Zdenka, 23. 4. 2013 7:11)

Dobrý den.
Kupní smlouvu si odnášíte společně se štěnětem a je úplně jedno, jestli ji má chovatelka předpřipravenou, nebo jestli jí sepíšete, až si pro štěně přijdete.Určitě neexistuje nic, co by nutilo prodávajícího mít připravenou smlouvu před prodejem.

Zdravím Zdenka

Re: kupní smlouva u jorků

(Ivana, 12. 6. 2013 17:54)

Mám pejska s PP a smlouvu nemám vůbec,je to uplně jedno,ale rozhodně není nikde psáno,že by měla být předpřipravená-Vy asi máte na mysli,že je nějaká jedna mlouva,ale to ne,každý chovatel si ji píše sám a některý ani nepíše.Kolikrát ji chce on ,aby se chránil spíše proti novému majiteli(dobře živit,veterina apod),aby jste neměla dojem,že je to jednostranné.Ivana

první ostříhání

(ivana, 12. 6. 2013 17:47)

prosím nevíte z jakého důvodu se štěně má stříhat až v 6-ti měs.?psala mi paní že ostříhala 3měsíčního,tak nevím co tím pokazila-děkuji Iv.

Čůrání a granule

(Lenka, 10. 5. 2013 8:15)

Dobrý den, paní Zdenko.
Chtěla bych Vám poděkovat za rady, které jste mi dala. Psala jsem Vám před časem o mé fence a ptala jsem se i na čůrání. Je to přesně tak, jak jste říkala. Každý pes je jiný a i když jsem se mohla přetrhnout, tak se i přes to počůrávala doma. Za 3 týdny jí bude rok a mám pocit, že teprve teď k tomu dospívá. V noci už vydrží 8 hodin, přes víken plenku nepotřebujeme, ale přes týden, kdy jsme v práci a kluci ve škole a domů se dostaneme až v půl čtvrté, tak jde na plenku. Také jsem Vám chtěla napsat, jaké mám zkušenosti s granulemi Orijen.Vyhodila jsem už asi před třemi měsíci zbytek Royalek a krmím těmito - zatím mám Puppy, ale teď jsem si koupila ty 6 druhů ryb. Chutnají jí, spravila se jí srt a přestalo jí vytékat z očí. Teď má "ospalky" jen ráno anebo když třeba "pracuje" na zahradě a dělá tunely. Dokonce ztloustla a váží 1,70kg.Dávala jsem na vyzkoušení známým, co také mají jorkšíry a také jim moc chutnali, takže si tyto granule také kupují. Na veterině mi Kačenku pochválili, možná prý ještě tak 5 dkg přibere, ale štěňátka nedoporučují, protože je drobeček. Oproti ostatním je malinká,ale je moje a já ji miluji jaká je. Jinak mi na veterině říkali, že toto krmivo také doporučují i když se u nás nedá koupit, musíme jezdit do Ústí.Přeji Vám hodně zdaru a všem štěňátkům jen ty nejlepší páníčky.A ještě jednou děkuji!

Granule doplnění

(Jana , 27. 4. 2013 13:56)

Přemýšlela jsem, že bych koupila jorkymu tyto granule http://krmivo-psy.heureka.cz/orijen-dog-puppy-13-5-kg/recenze/ jenže obsahují 40 procent proteinů což si myslím, že je pro 2 měsíční štěňátko moc. Aby mi po tomto krmivu nevyrostl nabušenej jorkšír.

kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 9:22)

Dobrý den. Měla bych na Vás otázečku týkající se kupní smlouvy. Budeme si kupovat jorkšírka a paní nám řekla, že bude mít kupní smlouvu a že ji samozřejmě sepíšeme. Je to možné nebo by už kupní smlouva měla být sepsána? Děkuju za Váš čas i odpověď. S pozdravem L.

granule

(Lenka, 22. 2. 2013 9:20)

Paní Zdenko, tady jsou stránky k těm granulím.
www.krmivo-platinum.cz ( na těch se dá objednat vzorek zdarma)
www.weber-mlyn.cz ( to je na krmivo orijen) nebo pak se dají objednat i i na www.orijen.cz
Myslím, že v Praze ale bude nějaká prodejna, kde by se dalo koupit, u nás ve městě se bohužel sehnat nedá.
Na shledanou. Lenka

Re: granule

(Zdenka, 22. 2. 2013 18:21)

Děkuji za informaci, pokud nebudu spokojená s těmi, co jsem nakoupila, vyzkouším ty vaše.

jorkšír - hárání

(Lenka, 22. 2. 2013 8:58)

Ještě jednou dobrý den, paní Zdenko.
Na to hárání jsem se ptala právě z důvodu její malé váhy, jestli se může stát, že hárat vůbec nebude anebo tak málo, že to nepoznám. A taky proto, že takový trpaslík mít štěňátka nemůže, takže opravdu uvažuji o kastraci. Proberu to na veterině. Moc Vám děkuji za odpověď. Pošlu Vám odkaz na stránky na ty granule. Objednala jsem si zatím malé balení a se sousedy to kolektivně vyzkoušíme - myslím tím, jestli to hafani budou jíst a pak Vám řeknu.Děkuji, že jste mi věnovala čas. Na shledanou. Lenka

Jorkšír

(Lenka, 21. 2. 2013 13:00)

Dobrý den, paní Zdenko.
Srdečně po delší době opět zdravím.Máte na stránkách novinky - s radostí jsem si vše přečetla.Četla jsem, že plánujete štěňátka, přeji Vám, ať je vše v pohodě a ve zdraví. Jinak moje fenečka se v 10ti měsících došplhala na váhu 1,62 kg, myslím, že jestli přibere ještě aspoň 10 dkg tak to bude zázrak.Ale je krásná, zdravá, hodná a měkkoučká. Mám trošku obavy z hárání. Co když to nepoznám? Je to možné, že bych to mohla přehlédnout? Prý to u malých plemen není tak zřejmé. Vždycky jsme sice měli psa, ale kluka .Mohla bych se ještě zeptat jakými krmíte granulemi? Ptám se proto, protože máte hodně zkušeností, chodíte na výstavy a pejsky máte v perfektní kondici. Já v minulosti i teď mám Royal canin, ale uvažuji o přechodu na Orijen nebo Platinum.Zdá se mi, že mají dobré složení . Děkuji za odpověď, mějte se krásně. Lenka

Re: Jorkšír

(Zdenka, 21. 2. 2013 18:17)

Dobrý den paní Lenko.
Granule Orijen a platinum neznám. Krmila jsem Royalkama. Ale bohužel se do republiky nedováží francouzká receptura, ale pouze polská, se kterou měli někteřé chovatelé problémy.Proto jsem od Royalek odstoupila a koupila německý Happy Dog. Kvalita je myslím dobrá. Srst se nijak nezměnila, holky nemají žádné problémy, hovínka jsou malá, tmavě hnědá a lesklá. Jen jim moc nejedou. Teď jsem koupila náhradu za Royalky - holandské granule Grand Vital mini. Zatím jsem je ještě nevyzkoušela.

Váha vaší fenky není tedy nijak bombová a už toho moc neudělá. Hárání je běžně poznat. Fence oteče přezka, stále si jí čistí a samozřejmě krvácí. Může se stát, že fenka má tkzv. skryté hárání a to pak nekrvácí, ale je plodná. To pak může být problém. Ale vzhledem k velmi malé váze vaší fenky je možné, že hárat ani nebude. Na takto malých fenách se nedoporučuje chovat a potom je lepší jí nechat vykastrovat, čímž výrazně snížíte riziko nádoru mléčné žlázy a myslím, že nejlepší období pro tento zákrok je před prvním háráním.

Zdravím Zdenka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

následující »