Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosba o radu

(Ela, 1. 7. 2013 13:58)

Dobrý den. Prosím vás, nevíte mi poradit kolik asi bude vážit fenečka v dospělosti když se narodila 8.6. a teď váží 60 dkg? Předem moc děkuji za radu. Přeji krásný den. Ela- mym@seznam.cz

Re: Prosba o radu

(Zdenka, 1. 7. 2013 14:31)

Dobrý den, váha se nedá přesně určit, štěně je ještě moc malé. Ale za ideální váhu v 8 týdnech se považuje 1 kg a ve 3 měsících 1,50 kg, s předpokladem, že váha bude okolo 2,50.Ale některé štěně se rozeběhne a najednou se váha zastaví... Spíše to vypadá, že bude malé a to není nic dobrého.

Zdravím Kudrnová

Granule

(Jana, 27. 4. 2013 12:25)

Hezký den, paní Zdenko.
Původně jsem chtěla koupit jorkymu granulky royal cannin ale v mnoha diskuzích se dočítám, že obsahují chemikálie a rakovinotvorné látky. Hodně jsou vychvalované granule Brit care. Uvažuju o jejich koupi jenže nejsou určené pro jorkšírské teriéry. Mám obavy, že když budu jorkyho krmit granulemi který nejsou vyloženě určený pro jorkšíry tak mi z jorka může vyrůst ledascos jen ne jork.

Re: Granule

(Zdenka, 28. 4. 2013 18:28)

Dobrý den.
Krmila jsem Royal Canin a teď zkouším Grand Vital. Obraďte se na chovatelku, kde jste štěně koupila, jistě vám doporučéí krmivo, které má vyzkoušené.

zdravím Zdenka

Re: Re: Granule

(Jana, 29. 4. 2013 16:01)

Chovatelka krmí právě že RC ale mě se zdá RC předražený a navíc složením je na úrovni granul chappi za 20 korun. Je to samá obilovina a málo masa. Přijde mi to spíš jako šrot. Takže bych koupila ten orijen i když obsahuje 40% bílkovin ale to jorkšírovi ublížit nemůže. Nevíte prosím Vás kdo by mi dokázal odpovědět na otázku jestli když budu jorkyho krmit granulemi který nejsou vyloženě určený pro jorkšíry tak mi z jorka může vyrůst ledascos jen ne jork? Plno chovatelů prodává psi draze ale nikdo není schopen odpovědět na mou otázku.

Re: Re: Re: Granule

(Ivana, 12. 6. 2013 18:06)

Co mám vyzkoušeno dobrý je pro štěně Chicoppe mini puppy a Fitmin puppy.Pro dospělé buď pokračovat třeba Chicoppe adult mini nebo fitmin mini

Re: Granule

(Zdenka, 29. 4. 2013 18:43)

Dobrý den.

Z vašeho štěňátka může vyrůst ledacos jen né jork, pokud máte štěně bez PP.Granule volte v superpremivé kvalitě, určené věku štěněte a pokud možno pro malé rasy, aby byly přiměřeně velké. Potom vaše štěně dostane vše co potřebuje ke zdárnému růstu a nezáleží na tom, jestli jsou granule určené spec.jorkům, nebo ne.

Zdravím Zdenka

Re: Re: Granule

(Jana, 30. 4. 2013 13:39)

Moc Vám děkuju za radu. Můžu krmit granulemi které jsou pro malá i střední plemena v jednom? Jen pro malá plemena granulky značky kterou bysem chtěla nemají.

Re: Re: Re: Granule

(ivana, 12. 6. 2013 18:07)

Určitě-a ještě je nesmysl,aby výběrem krmivo vyrostlo z jorkšíra bůhvíco :-)))

HANKA

(Zdence, 22. 2. 2010 10:24)

Děkuji vám za odpověd,na vaše miláčky jsem se koukala.Můj pejsek má také silnou kostru,je to ještě taková chlupatá černá koule.Granulky kupuji Proplan,budu mu dávat menší dávky ale píší tam třeba 4 krát děnně což se mi zdá moc.Je pravda,že dosti žebrá od každého kdo usedne ke stolu.Budu doufat že jeho růst půjde pomaleji,pochází z 5 štěnátek,při narození byl největší a taky asi největší zůstane,Pra rodiče byli též menšího vzrůstu.Měla jsem strach jestli ten jeho růst neovlivnuji krmením,ale jak píšete že je to genetické,tak snad se zastaví.Ale jstejně je to můj miláček.Děkuji.

Re: HANKA

(Ivana, 12. 6. 2013 18:03)

Miláček i tak že?kolikrát jsou povahově lepší velcí-malý může být jako mrně málo krmen a pak je nevrlý,uštěkaný,nervozní pes co chytne každej bacil.My co měli tak prvorozený byl jednou tak velký,zdravý jak řípa a pořád dobře naladěn:-)

kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 9:23)

Dobrý den. Měla bych na Vás otázečku týkající se kupní smlouvy. Budeme si kupovat jorkšírka a paní nám řekla, že bude mít kupní smlouvu a že ji samozřejmě sepíšeme. Je to možné nebo by už kupní smlouva měla být sepsána? Děkuju za Váš čas i odpověď. S pozdravem L.

Re: kupní smlouva u jorků

(Zdenka, 22. 4. 2013 18:46)

Dobrý den.
Vašemu dotazu nerozumím. Kupní smlouva se sepisuje při prodeji.Spolu se štěnětem so odnesete i smlouvu.

Zdravím Zdenka

Re: Re: kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 21:49)

Paní nám řekla, že kupní smlovu společně sepíšeme až si budeme štěňátko vyzvedávat. A mě by zajímalo jestli to je normální postup nebo by už měla být smlouva sepsaná a připravená.

Re: Re: Re: kupní smlouva u jorků

(Zdenka, 23. 4. 2013 7:11)

Dobrý den.
Kupní smlouvu si odnášíte společně se štěnětem a je úplně jedno, jestli ji má chovatelka předpřipravenou, nebo jestli jí sepíšete, až si pro štěně přijdete.Určitě neexistuje nic, co by nutilo prodávajícího mít připravenou smlouvu před prodejem.

Zdravím Zdenka

Re: kupní smlouva u jorků

(Ivana, 12. 6. 2013 17:54)

Mám pejska s PP a smlouvu nemám vůbec,je to uplně jedno,ale rozhodně není nikde psáno,že by měla být předpřipravená-Vy asi máte na mysli,že je nějaká jedna mlouva,ale to ne,každý chovatel si ji píše sám a některý ani nepíše.Kolikrát ji chce on ,aby se chránil spíše proti novému majiteli(dobře živit,veterina apod),aby jste neměla dojem,že je to jednostranné.Ivana

první ostříhání

(ivana, 12. 6. 2013 17:47)

prosím nevíte z jakého důvodu se štěně má stříhat až v 6-ti měs.?psala mi paní že ostříhala 3měsíčního,tak nevím co tím pokazila-děkuji Iv.

Čůrání a granule

(Lenka, 10. 5. 2013 8:15)

Dobrý den, paní Zdenko.
Chtěla bych Vám poděkovat za rady, které jste mi dala. Psala jsem Vám před časem o mé fence a ptala jsem se i na čůrání. Je to přesně tak, jak jste říkala. Každý pes je jiný a i když jsem se mohla přetrhnout, tak se i přes to počůrávala doma. Za 3 týdny jí bude rok a mám pocit, že teprve teď k tomu dospívá. V noci už vydrží 8 hodin, přes víken plenku nepotřebujeme, ale přes týden, kdy jsme v práci a kluci ve škole a domů se dostaneme až v půl čtvrté, tak jde na plenku. Také jsem Vám chtěla napsat, jaké mám zkušenosti s granulemi Orijen.Vyhodila jsem už asi před třemi měsíci zbytek Royalek a krmím těmito - zatím mám Puppy, ale teď jsem si koupila ty 6 druhů ryb. Chutnají jí, spravila se jí srt a přestalo jí vytékat z očí. Teď má "ospalky" jen ráno anebo když třeba "pracuje" na zahradě a dělá tunely. Dokonce ztloustla a váží 1,70kg.Dávala jsem na vyzkoušení známým, co také mají jorkšíry a také jim moc chutnali, takže si tyto granule také kupují. Na veterině mi Kačenku pochválili, možná prý ještě tak 5 dkg přibere, ale štěňátka nedoporučují, protože je drobeček. Oproti ostatním je malinká,ale je moje a já ji miluji jaká je. Jinak mi na veterině říkali, že toto krmivo také doporučují i když se u nás nedá koupit, musíme jezdit do Ústí.Přeji Vám hodně zdaru a všem štěňátkům jen ty nejlepší páníčky.A ještě jednou děkuji!

Granule doplnění

(Jana , 27. 4. 2013 13:56)

Přemýšlela jsem, že bych koupila jorkymu tyto granule http://krmivo-psy.heureka.cz/orijen-dog-puppy-13-5-kg/recenze/ jenže obsahují 40 procent proteinů což si myslím, že je pro 2 měsíční štěňátko moc. Aby mi po tomto krmivu nevyrostl nabušenej jorkšír.

kupní smlouva u jorků

(Lucka, 22. 4. 2013 9:22)

Dobrý den. Měla bych na Vás otázečku týkající se kupní smlouvy. Budeme si kupovat jorkšírka a paní nám řekla, že bude mít kupní smlouvu a že ji samozřejmě sepíšeme. Je to možné nebo by už kupní smlouva měla být sepsána? Děkuju za Váš čas i odpověď. S pozdravem L.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

následující »